Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Höchst i.odw Kulturzenturum der Türken aus West.-Thrakien e.V 1990

AnasayfaHöchst i Odw. Batı Trakya Türk Kültür Merkezi’nde yeni dönem 31.12.2010 I_icon_mini_portalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Höchst i Odw. Batı Trakya Türk Kültür Merkezi’nde yeni dönem 31.12.2010

YazarMesaj
Laky
Admin

Höchst i Odw. Batı Trakya Türk Kültür Merkezi’nde yeni dönem 31.12.2010 Empty
MesajKonu: Höchst i Odw. Batı Trakya Türk Kültür Merkezi’nde yeni dönem 31.12.2010   Höchst i Odw. Batı Trakya Türk Kültür Merkezi’nde yeni dönem 31.12.2010 Icon_minitimePtsi Ocak 03, 2011 4:37 pm

Höchst i Odw. Batı Trakya Türk Kültür Merkezi’nde yeni dönem 31.12.2010 20101230-Hoechst-Genelk-2---Kopie

Avrupa Batı Trakya Türk Federasyonu (ABTTF) üyesi Höchst i. Odw. Batı Trakya Türk Kültür Merkezi, 30 Aralık 2010 tarihinde 18. Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. ABTTF Başkanı Halit Habipoğlu, Başkan Yardımcısı Sami Yusuf ve Sayman Ekrem Kırcalı genel kurula onur konuğu olarak katıldılar. Bununla birlikte genel kurula derneğin kurucu üyesi ve uzun yıllar dernek başkanı olarak görev yapan aynı zamanda ABTTF Yönetim Kurulu eski üyelerinden İzzet Arif de iştirak etti.

Başkan Habipoğlu ve Başkan Yardımcısı Sami Yusuf genel kurula katıldılar

Höchst i Odw. Batı Trakya Türk Kültür Merkezi’nde yeni dönem 31.12.2010 20101230-Hoechst-Genelk-1---Kopie

Saygı duruşu ile başlayan toplam seksen kişinin katıldığı genel kurulda Dernek 17. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Kocaveli, selamlama konuşmasının ardından son dönemde gerçekleştirdikleri faaliyetler hakkında bilgilendirmede bulundu. Dernek Başkanı Kocaveli’nin ardından ABTTF Başkanı Halit Habipoğlu, kendilerini davet eden başkan ve yönetim kurulu üyelerine bu birlik ve beraberlik duygusunu yaşama fırsatı verdikleri için teşekkür etti. Seçimlerin gerçekleştirildiği ABTTF Genel Kurulu’nun sürekli heyecan ile geçtiğini ve bu heyecan sayesinde verimli çalışmaların ortaya çıktığını hatırlatan Habipoğlu, aynı heyecanın Höchst i. Odw. Batı Trakya Türk Kültür Merkezi 18. Genel Kurulu’nda da gerçekleştiğini belirtti. Habipoğlu, bu heyecanın yeni dönemde başarılı çalışmalar gerçekleştirilmesi yönünde bir işaret olmasını umut ettiğini ifade etti. Habipoğlu, 2010 yılında ABTTF tarafından gerçekleştirilen faaliyetler ile birlikte 2011 yılında gerçekleştirilmesi planlanan faaliyetler hakkında bilgilendirmede bulundu. Başkan Habipoğlu, iyi dilekler ile herkesin yeni yılını kutlayarak konuşmasına son verdi.

Başkan Habipoğlu’nun ardından Dernek Genel Sekreter Yardımcısı, aynı zamanda ABTTF Uluslararası Çalışmalar ve Lobi Grubu üyesi Gökhan Kocaveli, 17. Dönem Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu hakkında görsel bir sunum gerçekleştirdi. Raporun sunulmasının ardından 17. Dönem Yönetim Kurulu aklandı, sonrasında 18. Dönem Yönetim Kurulu seçimleri gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen seçimler sonucunda Başkan Bayram Hasan, Başkan Yardımcısı ise Özcan Amet Oldu. Çiçeği burnunda başkanı ilk tebrik eden isim ise ABTTF Başkanı Halit Habipoğlu oldu. Başkan Habipoğlu, Başkan Bayram Hasan’a çalışmalarında başarılar dileyerek, ABTTF’nin adeta bir baba gibi her zaman derneğin arkasında olacaklarını söyledi. Bunun bir göstergesi olarak ise ABTTF Başkanı Halit Habipoğlu Dernek Başkan Yardımcısı Özcan Amet’e, ABTTF Başkan Yardımcısı Sami Yusuf ise yeni Başkan Bayram Hasan’a ABTTF rozetini taktı.

Höchst i Odw. Batı Trakya Türk Kültür Merkezi’nde yeni dönem 31.12.2010 20101230-Hoechst-Genelk-3---KopieHöchst i Odw. Batı Trakya Türk Kültür Merkezi’nde yeni dönem 31.12.2010 20101230-Hoechst-Genelk-4---Kopie
https://hoechst-bttkm.forumieren.com

Höchst i Odw. Batı Trakya Türk Kültür Merkezi’nde yeni dönem 31.12.2010
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Batı Trakya Türk Azınlığı heyeti Ankara’da - 03.02.2010
» Batı Trakya Türk Azınlığı Çankaya Köşkü’nde - 05.02.2010
» Batı Trakya Türk Azınlığı heyeti Ankara’da devletin zirvesindekilerle görüştü - 04.02.2010
» BATI TRAKYA TARİHİ-Batı Trakya'da Osmanlı Gücünün Zayıflaması
» BATI TRAKYA TARİHİ-Osmanlı Türklerinin Batı Trakya'yı Fethi